LXXXVII sesja Rady Powiatu Leżajskiego

1 grudnia 2023

30 listopada w sali obrad Rady Powiatu Leżajskiego odbyła się LXXXVII sesja rady.

Po przyjęci porządku obrad i protokołów z poprzednich sesji radni zapoznali się z informacją o systemie pomocy rodzinie oraz organizacji pomocy dla osób niepełnosprawnych na terenie powiatu leżajskiego, a także z informacją o realizacji zadań z zakresu geodezji i kartografii oraz gospodarowania gruntami Skarbu Państwa i Powiatu.

Następnie podjęli uchwały w sprawie:

– zmiany Uchwały Nr LXIII/441/06 Rady Powiatu w Leżajsku z dnia 29 września 2006 r. w sprawie utworzenia Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Nowej Sarzynie;
    – przyjęcia rocznego programu współpracy Powiatu Leżajskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2024;
    – wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu na 2023 r.

Ponadto starosta przedstawił sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym.